Darmowa wysyłka powyżej

Bio-D Proszek do zmywarki do naczyń (720 g)

: Bio-D

75 zł
67 zł

W magazynie - wysyłka w ciągu 24h
Ten produkt jest obecnie przeglądany 4 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu

"Wyjątkowy, naturalny proszek do zmywarek, który dba o perfekcyjnie umyte naczynia. Nie zawiera substancji zapachowych. W wygodnej miarce dozującej - składniki aktywne są bardziej skoncentrowane i lepiej się rozpuszczają. Ponadto, postać proszku zapewnia większą elastyczność w indywidualnym dawkowaniu w porównaniu z tabletkami. Najlepiej działa z płynem do mycia naczyń Bio-D Dishwasher Polish. Zawartość wystarcza dla 72 zmywarek do naczyń. Odpowiedni również dla skóry wrażliwej oraz do stosowania w gospodarstwach domowych z dziećmi. Bezpieczny dla szamb i domowych oczyszczalni wody. Produkty Bio-D nie zawierają fosforanów, enzymów, rozjaśniaczy optycznych, pochodnych ropy naftowej, formaldehydu, gliceryny, EDTA, wybielaczy na bazie chloru, lanoliny, sztucznych zapachów, sztucznych barwników, oleju palmowego ani surowców pochodzących z oleju palmowego. Bio-D jest firmą rodzinną, która bardzo rygorystycznie i konsekwentnie koncentruje się na wytwarzaniu produktów mających minimalny wpływ na środowisko naturalne, zarówno podczas samej produkcji, jak i w trakcie ich użytkowania. Wybierają tylko najbezpieczniejsze składniki o najwyższej jakości. Tam, gdzie to możliwe, są one pochodzenia roślinnego i pochodzą z odnawialnych źródeł. Tylko niewielka część składników pochodzi z nieodnawialnych minerałów. Pojemniki i opakowania zawierają co najmniej 70% materiałów pochodzących z recyklingu. Produkty i składniki nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i dlatego są odpowiednie dla wegan. Nie zawierają one żadnych substancji modyfikowanych genetycznie. Bio-D podlega kontroli i zatwierdzeniu przez The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) oraz The World Wildlife FoundationBio-D otrzymał nagrodę Best Buy oraz Best Performing Product w kategoriach: środki do mycia naczyń, środki czystości, detergenty i środki do czyszczenia toalet w brytyjskim czasopiśmie Responsible Consumer Magazine, Ethical Consumer Magazine. Może poszczycić się kilkoma prestiżowymi nagrodami w dziedzinie ochrony środowiska, takimi jak Green Apple i Green Business of the Year."

Parametry
Skład: 5-15%: środki wybielające na bazie tlenu, Polikarboksylany. < 5%: fosfoniany, niejonowe środki powierzchniowo czynne.
Pojemność.

Skład: 5-15%: środki wybielające na bazie tlenu, Polikarboksylany. < 5%: fosfoniany, niejonowe środki powierzchniowo czynne.
Objętość.

Kod produktu
  • BDP67
Kategoria
Top