Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Kvitok Restart organizmu - napój o smaku Grep

: Kvitok

190 zł
162 zł

10
Ten produkt jest obecnie przeglądany 1 użytkownik.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu

Zmęczenie, chroniczne zmęczenie, ale także częste bóle głowy, zaburzenia snu, zaparcia, apetyt na słodycze, poczucie obniżonej jakości życia i utrata energii... Wszystko to są objawy niewydolności metabolizmu.

Starzenie się (zwłaszcza u osób w średnim wieku), stres, niezdrowy tryb życia, niedożywienie i nadwaga mogą powodować obniżenie podstawowej przemiany materii (BMR), a tym samym niewydolność podstawowej przemiany materii prowadzącą do niedoboru energii.

Body Restart to naturalny suplement diety w postaci napoju, zawierający wyciąg z Yerba Santa, który w naturalny sposób zwiększa wydajność (tempo) podstawowej przemiany materii, dostarcza energii, działa jako silny przeciwutleniacz, wzmacnia odporność i wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, a tym samym utratę wagi.


 


Yerba Santa ma działanie potwierdzone klinicznie i w dawce zawartej w 1 saszetce dziennie:


✓ pomaga zwiększyć energię organizmu, działa jako substytut produktów zawierających kofeinę,


✓ działa jako silny przeciwutleniacz,


✓ chroni przed powstawaniem końcowych produktów glikacji (AGE),


✓ wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej i utratę masy ciała (w ciągu 12 tygodni codzienne stosowanie spowodowało redukcję tkanki tłuszczowej i masy ciała o 2,1 kg).


Sposób użycia:

Wymieszać zawartość saszetki w 200 - 250 ml wody i wypić po rozpuszczeniu. Ilość wody może być dostosowana do smaku.


Po otwarciu i przygotowaniu napoju należy go natychmiast spożyć. Dzienna dawka wynosi 1 saszetkę.


 Jego stosowanie może być ciągłe, nie wymaga przerw w stosowaniu.


Proszek można przygotować nie tylko jako napój w wodzie, ale można go również stosować do smoothie, herbaty lub ulubionej owsianki, w tym wód smakowych i niesmakowych, 100% soków owocowych i napojów na bazie soków.

 Uwaga: Nie należy przekraczać podanej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt ten nie jest przeznaczony do zastąpienia zróżnicowanej diety. Produkt jest przeznaczony do użytku wewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze od 4 do 25°C, chronić przed wilgocią, gorącem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie nadaje się dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.Składniki w 1 porcji: palatynoza (pochodząca z buraka cukrowego), ekstrakt z Yerba Santa (ekstrakt z Eriodictyon Californicum), naturalny aromat grejpfrutowy, barwnik: ekstrakt roślinny Carnitex BA, glikozydy stewiolowe, kwas jabłkowy E296


Średnia wartość odżywcza:


100 g (Energia 1458 kJ/349 kcal, Tłuszcz 0 g, Węglowodany 86 g - w tym cukry 84 g, Białko <0,1 g, Błonnik 0 g, Sól 0,01 g) /


1 porcja (Energia 83 kJ/19,8 kcal, Tłuszcz 0 g, Węglowodany 4,89 g - w tym cukry 4,77 g, Białko <0,01 g, Błonnik 0 g, Sól <0,01 g)/


RVH - Referencyjna Wartość Odżywcza: * 5,68 g (Energia 0,99%, Tłuszcz 0%, Węglowodany 1,88% - w tym cukry 5,30%, Białko 0,02%, Błonnik - RVH nie oznaczono, Sól 0%)

.

Kod produktu
  • NAV462
Kategoria
Top