Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej

Bio-D Środek do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni pomarańczowy - kanister (5 L)

: Bio-D

113 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 1 użytkownik.

  • Darmowa wysyłka powyżej
  • Zamówienia otrzymane do godziny 14:00 są wysyłane natychmiast.

Opis produktu

"Wysoce skuteczny, skoncentrowany preparat o pięknym pomarańczowym zapachu, przeznaczony do przecierania, mycia i dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni. Do stosowania na podłogach, płytkach, lino, zlewach, umywalkach, kuchenkach i innych powierzchniach. Usuwa 99,9 acterium. Certyfikowane pod kątem skuteczności wobec E.coli, Salmonelli i gronkowców MRSA. Spełnia wymagania normy żywnościowej BSEN1276. Jeśli efekt dezynfekcji nie jest wymagany (np. przy mopowaniu podłóg), rozcieńczyć w stosunku 1:50. Duży pakiet rodzinny, który jest tak przyjazny dla środowiska, jak to tylko możliwe i w jeszcze lepszej cenie. Wyprodukowany z roślinnych tenzydów, wysoce skuteczny w szczególności dzięki kwasowi cytrynowemu i mlekowemu, który jest produkowany z fermentowanej kukurydzy (NIE modyfikowanej genetycznie). Hipoalergiczny, odpowiedni również dla skóry wrażliwej i dzieci. Bezpieczny dla szamb i domowych oczyszczalni wody. Nie zawiera oleju palmowego. Produkty Bio-D nie zawierają fosforanów, enzymów, rozjaśniaczy optycznych, pochodnych ropy naftowej, formaldehydu, gliceryny, EDTA, wybielaczy na bazie chloru, lanoliny, sztucznych zapachów, sztucznych barwników, oleju palmowego ani surowców pochodzących z oleju palmowego. Bio-D jest firmą rodzinną, która bardzo rygorystycznie i konsekwentnie koncentruje się na wytwarzaniu produktów mających minimalny wpływ na środowisko naturalne, zarówno podczas samej produkcji, jak i w trakcie ich użytkowania. Wybierają tylko najbezpieczniejsze składniki o najwyższej jakości. Tam, gdzie to możliwe, są one pochodzenia roślinnego i pochodzą z odnawialnych źródeł. Tylko niewielka część składników pochodzi z nieodnawialnych minerałów. Pojemniki i opakowania zawierają co najmniej 70% materiałów pochodzących z recyklingu. Produkty i składniki nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i dlatego są odpowiednie dla wegan. Nie zawierają one żadnych substancji modyfikowanych genetycznie. Bio-D podlega kontroli i zatwierdzeniu przez The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) oraz The World Wildlife FoundationBio-D otrzymał nagrodę Best Buy oraz Best Performing Product w kategoriach: środki do mycia naczyń, środki czystości, detergenty i środki do czyszczenia toalet w brytyjskim czasopiśmie Responsible Consumer Magazine, Ethical Consumer Magazine. Może poszczycić się kilkoma prestiżowymi nagrodami w dziedzinie ochrony środowiska, takimi jak Green Apple i Green Business of the Year."

Parametry
Składniki. < 5%: Nonionic Surfactant, Sodium Chloride, Citric Acid, Lactic Acid, Citrus Sinensis Oil.
Pojemność.

Składniki: > 30%: Anionic Surfactant. < 5%: Nonionic Surfactant, Sodium Chloride, Citric Acid, Lactic Acid, Citrus Sinensis Oil.
Objętość.

Kod produktu
  • BMS45a
Sprzedane marki
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategoria
Top