Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej

O nas

Zanurz się z nami w prawdziwie zrównoważoną modę, która szybko zdobędzie miejsce w Twojej szafie.

W jednym miejscu oferujemy Ci wysokiej jakości, etyczną modę z całego świata, która ma minimalny wpływ na środowisko i niesie ze sobą historię, która Cię urzeknie.
Początek naszej podróży rozpoczął się jeszcze w 2014 roku, kiedy po raz pierwszy wprowadziliśmy kolorową markę Inkkas w Czechach.

Niezwykłe, ręcznie robione buty z tkanin pochodzących od lokalnych producentów z Peru, produkowane zgodnie z zasadami i regułami Fair Trade w Meksyku.

Byliśmy zachwyceni, że byliście tak samo podekscytowani tymi kolorowymi i oryginalnymi trampkami z historią jak my, a nasza idea oferowania uczciwej i etycznej mody z całego świata w jednym miejscu stawała się coraz bardziej prawdziwa.

Więc nie minęło wiele czasu, gdy w 2016 roku udało nam się nawiązać współpracę z kolejną piękną i odpowiedzialną marką, tworzącą swoje buty z miłością i z materiałów pochodzących z recyklingu.

Brazylijska marka Perky wniosła do naszego portfolio jeszcze więcej koloru i lekkości.

Kolejnym kamieniem milowym, który ugruntował to, do czego zmierzaliśmy od początku, było obejrzenie dokumentuThe True Cost (polecany dla wszystkich, którzy go nie widzieli), który obnaża ciężkie warunki przemysłu odzieżowego i tzw. "prawdziwe koszty". Fast Fashion.

W 2017 roku sięgnęliśmy po Ecoalf, młodą hiszpańską markę tworzącą wegańskie buty z plastiku wyłowionego z dna oceanu czy ekologiczne ubrania z bawełny organicznej lub materiałów z recyklingu, takich jak sieci rybackie czy zużyte opony.

Ponieważ dbamy o tło naszych ubrań, w 2020 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejną wyjątkową markę SKFK, produkującą swoje ubrania z bawełny pochodzącej z recyklingu lub organicznej w Hiszpanii.

W 2022 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o gamę eko-leków, które są wolne od substancji chemicznych i nie testowane na zwierzętach. Dodatkowo przetłumaczyliśmy naszą stronę internetową na 15 języków i sprzedajemy do całej Europy.

Za każde zamówienie sadzimy drzewo!
W ramach współpracy z Fundacją Trees.org, za każdą sprzedaną parę butów lub ubrań wyślemy nagrodę o równowartości jednego drzewa posadzonego w ramach aktualnego projektu fundacji. Dowiedz się więcej na trees.org.

Do roku 2022, Ferwer przyczynił się
* zasadził ponad 7 350 drzew
* pomoże to usunąć ponad 370 ton CO2

według EPA (Environmental Protection Agency), 370 ton CO2 jest równoważne
- 1 450 000 mil przejechanych przez przeciętny samochód lub
- 156 400 galonów benzyny lub
- 179 500 funtów spalonego węgla lub
- 43 600 000 naładowanych iPhone'ów

Zamawiając nowe towary, zawsze wybieramy wysyłkę, która ma najmniejszy ślad węglowy i pakujemy każde zamówienie w papier z recyklingu.

Sprzedane marki
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategoria
Top