Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej

O nas

Zanurz się z nami w prawdziwie zrównoważonej modzie, która szybko zajmie miejsce w Twojej szafie.

W jednym miejscu oferujemy wysokiej jakości, etyczną modę z całego świata, która ma minimalny wpływ na środowisko i niesie ze sobą historię, która Cię urzeknie.
Początek naszej podróży rozpoczął się w 2014 roku, kiedy po raz pierwszy wprowadziliśmy kolorową markę Inkkas w Czechach.

Niezwykłe, ręcznie robione buty z tkanin pochodzących od lokalnych producentów z Peru, produkowane zgodnie z zasadami sprawiedliwego handlu w Meksyku.

Byliśmy zachwyceni, że tak samo jak my byliście podekscytowani tymi kolorowymi i oryginalnymi trampkami z historią, a nasza idea oferowania uczciwej i etycznej mody z całego świata w jednym miejscu stawała się coraz bardziej realna.

I tak już niedługo, bo w 2016 roku, udało nam się nawiązać współpracę z kolejną piękną i odpowiedzialną marką, która tworzy swoje buty z miłością i z materiałów pochodzących z recyklingu.

Brazylijska marka Perky wniosła do naszego portfolio jeszcze więcej koloru i lekkości.

Kolejnym kamieniem milowym, który ugruntował to, do czego dążyliśmy od początku, było obejrzenie filmu dokumentalnegoThe True Cost (polecany wszystkim, którzy jeszcze go nie widzieli), który obnaża ciężkie warunki panujące w przemyśle odzieżowym i tzw. Fast Fashion.

W 2017 roku dotarliśmy do Ecoalf, młodej hiszpańskiej marki produkującej wegańskie buty z plastiku wyłowionego z dna oceanu czy ekologiczną odzież z bawełny organicznej lub materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak sieci rybackie czy zużyte opony.

Ponieważ dbamy o pochodzenie naszych ubrań, w 2020 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejną wyjątkową markę SKFK, która produkuje swoje ubrania z bawełny pochodzącej z recyklingu lub organicznej w Hiszpanii.

W 2022 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o leki ekologiczne, które nie zawierają substancji chemicznych i nie są testowane na zwierzętach. Ponadto przetłumaczyliśmy naszą stronę internetową na 15 języków i prowadzimy sprzedaż na terenie całej Europy.

Za każde zamówienie sadzimy drzewo!
W ramach współpracy z Fundacją Trees.org za każdą sprzedaną parę butów lub ubrań wysyłamy nagrodę o równowartości jednego drzewa zasadzonego w ramach aktualnego projektu fundacji. Dowiedz się więcej na stronie trees.org.

W roku 2021 firma Ferwer przyczyniła się
* do posadzenia ponad 5 700 drzew
* pomoże to w usunięciu ponad 330 ton CO2

Według danych EPA (Agencji Ochrony Środowiska) 330 ton CO2 odpowiada
- 1 311 000 mil przejechanych przez przeciętny samochód lub
- 140 400 galonom benzyny lub
- 165 500 funtom spalonego węgla lub
- 38 600 000 naładowanych iPhone'ów

Zamawiając nowe towary, zawsze wybieramy sposób wysyłki, który ma najmniejszy ślad węglowy, a każde zamówienie pakujemy w papier z recyklingu.

.

Sprzedane marki
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategoria
Top