Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej

Ecoalf Midnight Navy

: Ecoalf

152 zł
77 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Tabela rozmiarów
Ten produkt jest obecnie przeglądany 5 użytkownicy.

  • Bezpłatne wymiany i zwroty
  • Darmowa wysyłka powyżej
  • Zamówienia otrzymane do godziny 14:00 są wysyłane natychmiast.
TwitterFacebook

Opis produktu

Jeśli choć trochę interesujesz się ekologią, nie powinieneś przegapić marki Ecoalf, ponieważ produkują oni buty całkowicie z odpadów, które wyławiają w Morzu Śródziemnym w okolicach Hiszpanii. Te piękności są wykonane w 100% z opon, które są mielone na proszek, oddzielane od metalu, który zawierają opony, a następnie podeszwa jest formowana pod ciśnieniem i ciepłem. Skrawki i skrawki są następnie przerabiane na paski.Materiał - opony z recyklingu.

Coś ekstra:Jeśli zdecydujesz się na zakup tych oryginalnych butów, Inkkas zasadzi drzewo za pośrednictwem Trees for the future, organizacji, która od ponad 27 lat pomaga zalesiać naszą planetę oraz wspiera rozwój i poziom życia w odległych społecznościach w Afryce i Ameryce Południowej.

>

Kod produktu
  • SHFFFLIPF0000MS18-163
Ecoalf logo

O marce Ecoalf

ECOALF to hiszpańska marka, która realizuje swój ambitny plan tworzenia odzieży i obuwia z odpadów. Celem jest przetworzenie tworzyw sztucznych znalezionych w Morzu Śródziemnym na granulat, przędzę i tkaniny - proces ten nazywany jest upcyklingiem.

Asortyment ECOALF obejmuje odzież dla mężczyzn i kobiet, plecaki i obuwie. Wszystkie produkty ECOALF są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe trampki, które składają się w 59% z przetworzonych butelek PET i w 41% z Sorony, czyli nylonu pochodzącego z recyklingu. W celu zapewnienia 100% przejrzystości i najwyższego poziomu jakości, zespół ECOALF zarządza całym procesem od zbiórki odpadów, poprzez technologię recyklingu, produkcję, projektowanie i sprzedaż detaliczną. Tkaniny powstają z wyrzucanych sieci rybackich, butelek PET, zużytych opon, kawy, bawełny i wełny.

Możesz także polubićSprzedane marki
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategoria
Top