Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej
(27 produkty)

Hydrophil


Cała idea Hydrophila obraca się wokół jednego głównego tematu. Woda jest wykorzystywana w codziennych czynnościach, ale także w produkcji kosmetyków i produktów drogeryjnych. Za marką stoi trójka przyjaciół z Niemiec, którzy na swoim blogu zwrócili uwagę na duże zużycie wody oraz potrzebę zastanowienia się nad nim i podjęcia próby jego ograniczenia. I aby sami dawać przykład, założyli Hydrophil, markę produkującą kosmetyki i produkty drogeryjne przy minimalnym zużyciu wody i minimalnym zanieczyszczeniu środowiska.

Motto tej rozwijającej się firmy brzmi: "Uczyń każdy dzień trochę lepszym". A dzięki ich produktom możesz sprawić, że Twoje dni też będą lepsze!

Wszystkie produkty firmy pakowane są w opakowania pochodzące z recyklingu i nadające się do ponownego przetworzenia, niezależnie od tego, czy są to kartonowe pudełka, butelki wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu, czy słoiki z metalowymi pokrywkami. W sklepie Ferwer można wybierać spośród produktów przeznaczonych specjalnie do higieny jamy ustnej, takich jak bambusowe szczoteczki do zębów i szczoteczki do zębów lub olejek do jamy ustnej. Ale możesz też wypróbować balsam do ust lub bary vapour.

... více


Sprzedane marki
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategoria
Top