Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej
(195 produkty)

Kvitok


Słowacka marka Kvitok oczaruje Cię swoimi pachnącymi produktami. Każdy produkt tej marki, której kolebką jest Humenné, zawiera pachnące składniki roślinne najwyższej jakości. Założycielką marki jest Martina, która podczas studiów na wydziałach medycznych i chemicznych zaniepokoiła się dużą ilością niebezpiecznych substancji chemicznych, z którymi stykamy się na co dzień i postanowiła je ograniczyć.

Produkty Kvitok mają prosty i czysty skład, który wspomaga naturalne funkcje skóry. Żaden z produktów ani poszczególnych składników nie jest testowany na zwierzętach, nie używa się też surowców pochodzenia zwierzęcego. Na opakowaniach kosmetyków Kvitok znajdują się piękne, delikatnie malowane obrazki z motywami natury. Samo opakowanie jest wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Szklane butelki i słoiki niektórych produktów podlegają nawet zwrotowi!

Kvitok oferuje szeroką gamę produktów do codziennej pielęgnacji skóry i włosów. Wypróbuj złuszczający balsam z olejkiem morelowym, szczelny szampon do włosów przetłuszczających się z drzewem herbacianym lub ziołowy dezodorant w papierowym opakowaniu.

... více


Sprzedane marki
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategoria
Top