Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN
(2 produkty)

Made Sustained


Ponadczasowy i minimalistyczny design oraz zrównoważony sposób produkcji i użytkowania to dwie cechy, które łączą produkty Made Sustained. W sklepie Ferwer kupisz butelkę ze szkła borokrzemowego z bambusową zakrętką, która wygląda elegancko, jest funkcjonalna, świetnie się zamyka i pozwala zaoszczędzić mnóstwo plastikowych butelek jednorazowego użytku. Możesz także uzupełnić swój zestaw zero waste o zestaw słomek ze stali nierdzewnej, dzięki którym staniesz się gwiazdą każdego przyjęcia lub spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. W zestawie znajdują się cztery słomki, więc możesz się nimi podzielić, aby zainspirować innych do życia w sposób bardziej zrównoważony. W zestawie znajduje się również szczoteczka, która pozwala utrzymać słomki w czystości i zdrowiu. Sjoerd van der Helm stoi za marką Made Sustained, a także za marką Re-Sack. Do stworzenia zrównoważonych alternatyw dla produktów jednorazowego użytku, takich jak plastikowe torby i słomki, zainspirował go rząd Stanów Zjednoczonych, który w 2010 r. zakazał stosowania plastikowych toreb w sklepach w Los Angeles. Sjoerd postanowił przenieść te ograniczenia do Europy.

... více

TOP PRODUKTY

Made Sustained Szklana butelka Knight (0,55 l) - wykonana z wytrzymałego szkła borokrzemowego

Wymiary: średnica 6,5 cm, wysokość 23 cm. Materiał: korpus: szkło borokrzemianowe; pokrywa: bambus, tworzywo sztuczne, uszczelka silikonowa.

86 zł

Made Sustained Zestaw słomek ze stali nierdzewnej z pędzelkiem (4 1 szt.)

Wymiary: słomki: długość: 21,5 cm, średnica: 0,5 cm; długość szczotki: 19 cm. Materiał: słomki: stal nierdzewna 18/8 (304), szczotka: stal nierdzewna, plastikowe włosie.

65 złKategoria
Top