Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej

Przyjazne dla środowiska butelki, termosy i karafki

(5 produkty)
Ponowne użycie własnej butelki znacznie zmniejszy ilość odpadów plastikowych pochodzących z butelek jednorazowych. Ponadto, jeśli wybierzesz szklaną butelkę lub butelkę wykonaną z innych ekologicznych materiałów, takich jak plastik lub bioplastik z recyklingu, również będziesz oszczędzać zasoby naturalne. Uszczęśliwisz także swój portfel. Pierwsza inwestycja może wynieść więcej niż kilka koron za butelkowaną wodę w supermarkecie, ale wkrótce się zwróci, a wtedy zaczniesz oszczędzać. Ponadto można kupić ekologiczne butelki w wielu pięknych wzorach i kolorach, wykonane z różnych materiałów. Krótko mówiąc, możesz wybrać dokładnie taką, która Ci odpowiada i do Ciebie pasuje.

Jeden przykład dla wszystkich - na stronie Ferwer możesz znaleźć np. szklaną butelkę Made Sustained Knight . Minimalistyczny i ponadczasowy design tej butelki z pewnością Cię oczaruje. Wykonana jest z trwałego szkła borokrzemowego, które w przeciwieństwie do tradycyjnych butelek plastikowych nie uwalnia żadnych substancji toksycznych do cieczy. Posiada bambusową pokrywkę, która doskonale się zamyka, więc nie musisz się martwić o rozlanie płynu. Dzięki pojemności 550 ml jest idealnym towarzyszem do codziennego noszenia, zarówno w pracy, jak i podczas wycieczek po mieście i na wsi.

Do butelki można również dodać patyczek do binchotanu. Jest on wykonany z węgla aktywnego, który w naturalny sposób oczyszcza i filtruje wodę, redukuje chlor, dodaje minerałów do wody i wyrównuje pH. Wszystko to harmonizuje wodę, co można zauważyć nie tylko w jej smaku, ale także w jej wpływie na organizm. Picie tej oczyszczonej wody sprawi, że poczujesz się odświeżony, zrelaksowany i pełen energii. Pałeczki dbają o wodę nawet przez pół roku, po czym można je wykorzystać jako nawóz do roślin domowych lub pochłaniacz zapachów w kuchni.

... více

TOP PRODUKTY

Endles by Econea Binchotan stick - węgiel aktywny do naturalnej filtracji

Materiał: binchotan lub węgla aktywnego. Waga: 35 - 45 g. Długość: 11,5 cm. Procentowy udział składników naturalnych: 100%.

W magazynie - wysyłka już dziś

41 zł

37 zł

Made Sustained Szklana butelka Knight (0,55 l) - wykonana z wytrzymałego szkła borokrzemowego

Wymiary: średnica 6,5 cm, wysokość 23 cm. Materiał: korpus: szkło borokrzemianowe; pokrywa: bambus, tworzywo sztuczne, uszczelka silikonowa.

W magazynie - wysyłka już dziś

86 zł

78 zł

Rabat Endles by Econea Binchotan stick - węgiel aktywny do naturalnej filtracji
37 zł 41 zł
W magazynie - wysyłka już dziś

Rabat Made Sustained Szklana butelka Knight (0,55 l) - wykonana z wytrzymałego szkła borokrzemowego
78 zł 86 zł
W magazynie - wysyłka już dziś


Sprzedane marki
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategoria
Top