Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej
(4 produkty)

Swirl


Przedsiębiorstwem stojącym za marką Swirl jest Mellita. Jej produkty są wysokiej jakości, trwałe i przyjazne dla środowiska, a jej celem jest łączenie interesów ekonomicznych, społecznych i środowiskowych producentów i konsumentów. W dziedzinie gospodarki odpadami marka ta jest po prostu gwiazdą. Firma od dawna wspiera międzynarodowe projekty i inicjatywy ekologiczne, takie jak Rainforest Alliance, Fairtrade i UTZ Certified.

W firmie Ferwer można kupić worki na śmieci ze sznurkiem, które są wykonane w 95% z plastiku pochodzącego z recyklingu, są trwałe, praktyczne i zamykane za pomocą sznurka. Możesz wybrać mniejszy 35 litrów lub większy 60 litrów. Do zbierania bioodpadów w domu można wykorzystać kompostowalne worki na bioodpady, które są wykonane z materiału ulegającego rozkładowi w 100 jodach, ale są też trwałe i nie przeciekają cieczy, które wyciekają z odpadów. Nie musisz się więc martwić, że użyjesz ich do gromadzenia odpadów w kuchni, a następnie wyrzucisz całą paczkę do pojemnika na bioodpady lub na kompost.

... více


Sprzedane marki
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategoria
Top