Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej

Tierra Verde Mydło do prania z lawendą (1 l) - łagodniejszy zamiennik płynu do płukania tkanin

: Tierra Verde

31 zł
28 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 2 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu

Mydło doskonale zastępuje płyn do płukania tkanin, rozpuszcza pozostałości mydła z prania i ułatwia ich płukanie. Pranie będzie bardziej miękkie i delikatne, kolory jaśniejsze. Dodatkowo dzięki olejkowi eterycznemu dodaje przyjemny lawendowy zapach. Jest przyjazny dla wegan, nie testowany na zwierzętach, może pochwalić się certyfikatem EcoGarantie i będzie odpowiadał alergikom i osobom o wrażliwej skórze. Nadaje się również do suszenia w suszarce bębnowej i sprawdzi się szczególnie dobrze w miejscach z twardszą wodą (o czym przekonasz się dzięki paskom testowym). Morawska marka Tierra Verde produkuje i importuje ekologiczne pomocniki wielu rodzajów. Są to przede wszystkim ekologiczne kosmetyki drogeryjne i pielęgnacyjne, ale także bezodpadowe produkty do codziennego użytku. Dla kobiet oferuje również kubeczki menstruacyjne i podpaski zmywalne. Duża część produktów powstaje w Brnie i naszym zdaniem przygotowuje najczystszą eko-drogerię w kraju. Świadczy o tym uznany certyfikat Ecogarantie®, którym może się pochwalić jako jedyna w Czechach. Dba przy tym zarówno o dobro konsumenta, jak i o minimalizację odpadów i recykling. Żaden z produktów w naszym asortymencie nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i dlatego jest czysto wegański.

Certyfikaty:EcoGarantie
Kraj pochodzenia: Czechy
Dozowanie: 30 ml detergentu w dozowniku do płynów do płukania tkanin na 4-5 kg prania
Materiał opakowania: HDPE
Ostrzeżenie: Powoduje poważne podrażnienie oczu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku podrażnienia oczu: delikatnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są założone i jeśli można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Zasięgnąć porady lekarskiej
Co zrobić z opakowaniem: Puste pojemniki mogą być poddane recyklingowi w pojemniku na plastik, ale są przede wszystkim używane jako opakowania do ponownego napełnienia.Kanistry 5L mogą być zwrócone bezpośrednio do nas.
Skład: < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kwas cytrynowy, naturalny olejek eteryczny z lawendy BIO (Lavandula Hybrida Grosso), linalool.
Pojemność: 1 l
.

Kod produktu
  • TVE156

Możesz także polubićSprzedane marki
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategoria
Top