Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej

Tierra Verde Olejek eteryczny cynamonowy BIO (10 ml) - pobudza i rozgrzewa

: Tierra Verde

35 zł
32 zł

W magazynie - wysyłka już dziś
Ten produkt jest obecnie przeglądany 2 użytkownicy.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu

Czy należysz do zasłużonych cynamonofilów, którzy nie mogą żyć bez tego aromatycznego skarbu nawet przez jeden dzień i ulepszają nim większość deserów, kaszek i dań wytrawnych? Nie martw się, nie jesteś sam. Tierra Verde nie kryje swojej miłości do tej przyprawy. Olejek eteryczny pozyskują z liści wiecznie zielonego chińskiego cynamonowca, który występuje i jest uprawiany w całej Azji. Olejek eteryczny ma intensywny, korzenno-słodki aromat, który rozgrzewa ciało, odświeża umysł i sprzyja dobremu nastrojowi. Olejek nie jest przeznaczony do użytku wewnętrznego, ale nawet jako esencja zapachowa działa pobudzająco i może mieć działanie afrodyzjakalne. Jest nierozerwalnie związany z okresem świątecznym, kiedy jego wyjątkowy aromat unosi się ze wszystkich domów. Można go zakraplać nie tylko w lampce aromatycznej i dyfuzorze, ale także w środkach czystości i pachnieć całe mieszkanie. Olej jest organicznej jakości, a jego czystość i łagodność produkcji gwarantuje certyfikat EcoGarantie. Czesko-słowacka firma Tierra Verde s.r.o. zajmuje się produkcją i importem ekologicznych pomocników wielu rodzajów. Są to przede wszystkim eko leki i kosmetyki, ale także produkty dla zwierząt domowych, torby, ręczniki i torebki do codziennego użytku. Dla kobiet oferuje również kubeczki menstruacyjne i podpaski zmywalne. Duża część produktów powstaje w Brnie i naszym zdaniem przygotowuje najczystszą eko-drogerię w Czechach. Świadczy o tym uznany certyfikat Ecogarantie®, którym może się pochwalić jako jedyna w Czechach. Dba przy tym zarówno o dobro konsumenta, jak i o minimalizację odpadów i recykling. Żaden z produktów w naszym asortymencie nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i dlatego jest czysto wegański.

Certyfikaty:EcoGarantie
Procentowy udział surowców ekologicznych w całkowitej objętości: 100%
Procentowy udział surowców naturalnych: 100%
Kraj pochodzenia: Chiny
Pochodzenie zapachu: naturalny
Materiał opakowania: Szklana butelka, plastikowa zakrętka
Ostrzeżenie: Poważne podrażnienie oczu.
ZAGROŻENIA: łatwopalna ciecz i pary. Może spowodować śmierć w przypadku połknięcia i dostania się do dróg oddechowych. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa silnie toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Co zrobić z opakowaniem: Pustą butelkę zutylizować w szklanym pojemniku, reszta trafia do plastikowego pojemnika.
Składniki: Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Cinnamal, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Limonene, Benzyl Alcohol*. *10 ml
Naturalne pochodzenie
Pojemność.

Kod produktu
  • TVE148

Możesz także polubićSprzedane marki
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategoria
Top