Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej

Bio-D Hipoalergiczny żel do mycia w płynie - kanister (5 L)

: Bio-D

176 zł
158 zł

10
Ten produkt jest obecnie przeglądany 1 użytkownik.

  • Darmowa wysyłka powyżej

Opis produktu

"Uniwersalny, skoncentrowany, naturalny detergent w płynie do prania białego i kolorowego, bez drażniących enzymów, do stosowania w pralce i do prania ręcznego. Nadaje się również do bardzo delikatnych materiałów, takich jak jedwab, kaszmir czy wełna. Skuteczny od 30°C. Żel jest hipoalergiczny, odpowiedni dla skóry wrażliwej i dzieci. Nie zawiera substancji chemicznych i zapachowych, bezpieczny dla szamb i domowych oczyszczalni ścieków. Nie zawiera oleju palmowego. Duże opakowanie dla całej rodziny, maksymalnie przyjazne dla środowiska, w jeszcze lepszej cenie. Ilość dawek prania: do 125.Bio-D jest firmą rodzinną, która bardzo rygorystycznie i konsekwentnie koncentruje się na wytwarzaniu produktów mających minimalny wpływ na środowisko, zarówno w samej produkcji, jak i w ich użytkowaniu. Wybierają tylko najbezpieczniejsze składniki o najwyższej jakości. Tam, gdzie to możliwe, są one pochodzenia roślinnego i pochodzą z odnawialnych źródeł. Tylko niewielka część składników pochodzi z nieodnawialnych minerałów. Pojemniki i opakowania wykonane są w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkty i składniki nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i dlatego są odpowiednie dla wegan. Nie zawierają one żadnych substancji modyfikowanych genetycznie. Bio-D podlega kontroli i zatwierdzeniu przez The Vegan Society oraz Cruelty Free International (Leaping Bunny). Bio-D otrzymał nagrodę Best Buy oraz Most Effective Product w kategoriach: środki do mycia naczyń, środki czystości, detergenty i środki do czyszczenia toalet przyznawaną przez brytyjski magazyn dla odpowiedzialnych konsumentów Ethical Consumer Magazine. Może poszczycić się kilkoma prestiżowymi nagrodami w dziedzinie ochrony środowiska, takimi jak Green Apple i Green Business of the Year."

Parametry
Składniki: 5-15%: Potassium Cocoate, Nonionic Surfactant. < 5%: Anionic Surfactant, Sodium Citrate, Amphoteric Surfactant, Citric Acid.
Pojemność.

Składniki: 5-15% Potassium Cocoate, niejonowy środek powierzchniowo czynny. < 5%: Anionic Surfactant, Sodium Citrate, Amphoteric Surfactant, Citric Acid.
Objętość.

Kod produktu
  • BLL45

Możesz także polubićSprzedane marki
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategoria
Top