Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej

Buty dziecięce

(7 produkty)
Nawet nasze maluchy zasługują na buty, które są wygodne, świetnie wyglądają i są wykonane w sposób etyczny i zrównoważony, z poszanowaniem środowiska i wszystkich żywych organizmów. Aby z łatwością i radością odkrywać świat po raz pierwszy, załóż swoim dzieciom kolorowe trampki Inkkas. Buty tej marki są produkowane w Meksyku zgodnie z zasadami Fairtrade, co zapewnia łagodne i sprawiedliwe podejście nie tylko do środowiska, ale także do osób, które je wykonują. Kolorowe, tradycyjne tkaniny, z których wykonane są trampki Inkass, są wytwarzane ręcznie w Peru w tradycyjny sposób. Większe dziewczynki bez wątpienia będą oczarowane eleganckimi, a jednocześnie zabawnymi butami wsuwanymi Ladybug w kropki.

Wszystkie marki, które znajdziesz na Ferwer, wytwarzają swoje produkty w sposób etyczny i zrównoważony, kładąc nacisk na wykorzystanie zasobów odnawialnych lub naturalnych, recykling materiałów odpadowych, etyczne i sprawiedliwe traktowanie producentów i ich pracowników oraz szacunek dla środowiska i wszystkich istot żywych. Za każdym z nich stoją interesujący i inspirujący ludzie, każdy z nich ma swoją własną historię, której możesz być częścią, dokonując zakupu.

... více

TOP PRODUKTY

Inkkas Blue Bird Kids

. Ikoniczny wzór, który zapoczątkował początki marki Inkkas. Bluebird wyprodukowany w Peru jest już dostępny dla małych odkrywców.

247 zł

124 zł

Inkkas Black Spectrum Kids

. Yay! Nareszcie są - kolorowe trampki dla dzieci od Inkkas. Dopasuj się do swoich maluchów. Cholewka wykonana z popularnej peruwiańskiej tkaniny uzupełniona jest miękką i wygodną gumową podeszwą.

247 zł

124 zł

Inkkas Slate Kids

. Zakochasz się też w małym Inkkasie! Stylowy i kultowy wzór peruwiańskiej tkaniny pokochają wszyscy mali fani przygód.

247 zł

124 zł

-40%

-40%

-59%

-50%

Inkkas Slate Kids

124 zł 247 zł

-50%

Inkkas Black Spectrum Kids

124 zł 247 zł

-50%

Inkkas Blue Bird Kids

124 zł 247 zł

-70%

Inkkas Bald Eagle Kids

75 zł 247 zł


Sprzedane marki
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategoria
Top