Darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

Buty dziecięce

(6 produkty)
Nawet nasze maluchy zasługują na buty, które są wygodne, świetnie wyglądają i są wykonane w sposób etyczny i zrównoważony, z poszanowaniem środowiska i wszystkich żywych organizmów. Aby z łatwością i radością odkrywać świat po raz pierwszy, załóż swoim dzieciom kolorowe trampki Inkkas. Buty tej marki są produkowane w Meksyku zgodnie z zasadami Fairtrade, co zapewnia łagodne i sprawiedliwe podejście nie tylko do środowiska, ale także do osób, które je wykonują. Kolorowe, tradycyjne tkaniny, z których wykonane są trampki Inkass, są wytwarzane ręcznie w Peru w tradycyjny sposób. Większe dziewczynki bez wątpienia będą oczarowane eleganckimi, a jednocześnie zabawnymi butami wsuwanymi Ladybug w kropki.

Wszystkie marki, które znajdziesz na Ferwer, wytwarzają swoje produkty w sposób etyczny i zrównoważony, kładąc nacisk na wykorzystanie zasobów odnawialnych lub naturalnych, recykling materiałów odpadowych, etyczne i sprawiedliwe traktowanie producentów i ich pracowników oraz szacunek dla środowiska i wszystkich istot żywych. Za każdym z nich stoją interesujący i inspirujący ludzie, każdy z nich ma swoją własną historię, której możesz być częścią, dokonując zakupu.

... více

TOP PRODUKTY

Inkkas Blue Bird Kids

. Ikoniczny wzór, który zapoczątkował początki marki Inkkas. Bluebird wyprodukowany w Peru jest już dostępny dla małych odkrywców.

247 zł

124 zł

Inkkas Black Spectrum Kids

. Yay! Nareszcie są - kolorowe trampki dla dzieci od Inkkas. Dopasuj się do swoich maluchów. Cholewka wykonana z popularnej peruwiańskiej tkaniny uzupełniona jest miękką i wygodną gumową podeszwą.

247 zł

124 zł

Inkkas Slate Kids

. Zakochasz się też w małym Inkkasie! Stylowy i kultowy wzór peruwiańskiej tkaniny pokochają wszyscy mali fani przygód.

247 zł

124 zł

-40%

-40%

-50%
Inkkas Slate Kids
124 zł 247 zł

-50%
Inkkas Black Spectrum Kids
124 zł 247 zł

-50%
Inkkas Blue Bird Kids
124 zł 247 zł

-70%
Inkkas Bald Eagle Kids
75 zł 247 zł


Kategoria
Top