Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej

Damskie bluzy z kapturem

(14 produkty)
Szybki dobór rozmiaru:
Hiszpańska marka Ecoalf sprowadza do Ferwer wygodne bluzy damskie, które doskonale pasują nie tylko do strojów sportowych. Mottem tej firmy jest dobrze znane hasło "Ponieważ nie ma planety B", które często można znaleźć na jej produktach, czy to w postaci małego nadruku na metce, czy bezpośrednio na przodzie ubrania. Ale Ecoalf nie tylko rozpowszechnia to hasło poprzez swoje produkty, ale także trzyma się go i działa zgodnie z nim. W rzeczywistości wszystkie produkty firmy są wykonane z materiałów wyprodukowanych z odpadów plastikowych wyławianych z Morza Śródziemnego. Należą do nich butelki PET i sieci rybackie, które poddaje się recyklingowi w celu wytworzenia włókien tekstylnych.

... více

TOP PRODUKTY

Ecoalf Galanta Sweatshirt Woman Pine

Jeśli pragniesz maksymalnego komfortu w pracy, podczas ćwiczeń lub wędrówek na łonie natury, bluza ...

474 zł

332 zł

Ecoalf Belen Pach Sweater Woman Peach

Pastelowa, morelowa bluza od Ecoalf podbije Cię swoją miękkością i wygodą. Wykonana jest w 35% z bawełny organicznej i w 65% z przetworzonych butelek PET, które marka pozyskuje poprzez swoją fundację i projekt Upcycling the Oceans.

399 zł

240 zł

Ecoalf Optimismalf Long Sleeve Jersey Woman Air

Oryginalny biały sweter damski z długim rękawem i stójką przyjemnie Cię ogrzeje, a jego jasny biały ...

436 zł

306 zł

-30%

-40%

-30%

-30%

-30%

-30%

-40%

-50%

-50%

-50%

-40%

-40%


Sprzedane marki
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategoria
Top