Zamówienia złożone przed godziną 14:00 są wysyłane natychmiast. | Darmowa wysyłka powyżej

Akcesoria dla mężczyzn

(67 produkty)
W Ferwer znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, które dodadzą blasku Twojej zrównoważonej garderobie i wniosą do Twojego codziennego życia radość i poczucie bycia życzliwym dla naszej planety.

Oryginalnymi i pięknymi akcesoriami są portfele i etui wykonane z liści bananowca, produkowane przez markę Green Banana Paper w sposób całkowicie zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Wykorzystuje się w niej przycięte liście, które usuwa się z rośliny po jej zaowocowaniu. Jest to zatem produkt odpadowy, który Green Banana Paper przywraca do życia. Portfele są praktyczne, trwałe i można wybierać spośród wielu pięknych, ręcznie wykonanych wzorów.

W tej kategorii znajdziesz także ekologiczne butelki na wodę Ecoalf, które chronią środowisko nie tylko w procesie produkcji, ale także podczas użytkowania. W rzeczywistości zakup jednej butelki pozwala zaoszczędzić wiele plastikowych odpadów jednorazowego użytku. Dzięki hasłu "Because there is no planet B" (Bo nie ma planety B), projekt butelki jasno pokazuje, z jaką ideą się identyfikujesz.

Do noszenia na co dzień i na wycieczki możesz wybrać designerskie plecaki Midori, a na co dzień sprawdzą się skarpetki czeskiej marki Lonka wykonane z bawełny organicznej i bambusa. Oprócz akcesoriów modowych, w sklepie Ferwer można kupić również akcesoria do pielęgnacji obuwia Pedag, takie jak spraye impregnujące, spraye czyszczące i wkładki żelowe.

Dla tych, którzy chcą podarować komuś produkty ze sklepu Ferwer, ale chcą mieć pewność, że prezent będzie trafiony i nie będzie leżał nieużywany w szafie, mamy bony upominkowe!

... více

TOP PRODUKTY

Ferwer Białe sznurowadła

Białe płaskie sznurowadła bawełniane o długości 120 cm, odpowiednie do trampek i 160 cm, odpowiednie ...

12 zł

11 zł

Lonka Skarpetki BIO bawełna czarne

Materiały i właściwości:. Bawełna - naturalne włókno o przyjemnym dotyku i wysokiej zdolności pochłaniania wilgoci.

20 zł

18 zł

Ferwer Sznurowadła beżowe

Płaskie sznurowadła w kolorze beżowym wykonane z bawełny. Długość 120 cm sprawia, że świetnie pasują do trampek lub butów.

12 zł

11 zł

-13%

Lonka

13 zł 15 zł

-13%

Lonka

13 zł 15 zł

-30%

-30%

-30%

-10%

-10%

-10%

-10%

-13%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-8%

-8%

-11%

Pedag Pedag Solar

33 zł 37 zł

-8%

-8%

-8%

-8%

-8%

-8%

-8%

-8%

-8%

-9%

-9%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-9%

-9%

-9%

-10%


Sprzedane marki
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategoria
Top